Harrojeni Kim Kardashianin dhe Anasatasia Kvitkon, kjo femer nga Mitrovica ua kalon atyre

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre super seksi, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ia kalon atyre?
Bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica por që jeton në Suedi.
Bella është një nga vajzat me të pasmet më të tonfikuara që kemi parë këto vitet e fundit në trojet shqiptare dhe jo vetëm.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *