Me pranga në duar, vajza lexon letrën prekëse për fëmijët e saj dhe përballet me babanë

Edmira Xhaferraj është e reja e cila u bë protagonistja e emisionit “Shihemi në gjyq” pasditen e sotme në ekranin e Tv Klan.
Ajo ka 4 vite e burgosur në burgun e grave 325 tek “Ali Demi”.

Mamaja e dy fëmijëve i ka dërguar një letër nga burgu, Eni Çobanit dhe ajo ndodhet sot përballë saj në një seancë ndërmjetësimi, të zbardhur nga tvklan.al.

Ermira u shpreh:

Ne bashkarisht jemi lidhur nga kjo letër dore, e cila është ulur një ditë dhe lot në sy ka shkuar këtë letër. Me thënë të drejtën Ardit kushdo që do e lexonte do të prekej. Mu desh të merrja rrugën dhe ta takoja nga afër dhe të bëni sot këtë seance ndërmjetësimit.”

Ajo tha se nuk e pati të lehtë për të ardhur në këtë studio, por ishte e domosdoshme.

Më tej vazhdoi:

Unë jam e Edmira Xhaferaj , jam 30 vjeç, nënë e dy fëmijëve. Aktualisht jam e divorcuar dhe ai ndodhi pasi unë u gjenda pas hekurave. Askush nuk do ta dëshironte një divorc, as kur je jashtë jo më pas dyerve të burgut. Arsyeja pse kam thirrur babain tim sot, është e vetmja shpresë për mua dhe fëmijët e mi. Kam 4 vite që nuk kam asnjë kontakt me ta, kam qenë shumë e lidhur me ta.

Eni Çobani:

Në çfarë moshe i ke lënë fëmijët?

Edmira Xhaferraj:

Gocën e kam lënë 7 vjeç dhe djalin pa bërë 4. Sot goca është 11 vjeç dhe djali është 7. Nga 6 Dhjetori i 2013 nuk kam asnjë kontakt.

Agimi:

As vetë nuk e di pse jam thirrur sot nga vajza ime. Kjo qenka kaq kohë në burg, pse nuk më ka njoftuar për arrestimin dhe burgimin e kësaj vajzës, për arsye se dhe vajza s’më ka thënë dhe ish- familjarët e saj nuk më kanë thënë. Di të them se ka patur një familje të rregullt, si nga ana ime si nga ana e ish-burrit. I rrita, i fejova, i thashë burrë. Burrin e bëra me lajmësi, e deshën njëri tjetrin. Në ato kohë kishim marrëdhënie shumë të mira familjare. U martua, lindi vajzën dhe më pas djalin. I shoqi punonte në Greqi dhe jetonte me vjehrrën. Ka qenë mirë dhe më shtëpinë dhe me ekonomi të mirë. U martua në vitin 2005.

10 STUPIDEST LIFEHACKS YOU SHOULD NEVER TRY

Today we have decided to show you some life hacks for your everyday life. Why not? This is a series of reasonable tips to make your life easier. To make the uncomfortable things — comfortable; the unpleasant things — pleasant; the difficult ones — easy ones. However, today life hacks are a little different: they are incredibly crazy, and even stupid. In our life we ​​would never use them… but we do not know what life you lead. So get ready to enjoy an anthology of the most stupid life hacks you can find on the internet.
Click here for link